8 Eylül 2012 Cumartesi

Kreş Malzemeleri İmalat


Bugün kreş malzemeleri satan sayfalara bir gözatmak istedim ve okadar çok çeşit gördümki , günümüz çocukları gerçekten fazla şanslıdır. Her bir kreş malzemesinden nerdeyse binlerce değişik tasarım yapmışlar. Çok ilginç değil mi? Ama herşey talep sonucu ortaya çıkmştır. insanlar bu kadar çok tür talep ediyorlarki üreticilerde bu talebe göre üretimlerine şekil veriyorlar.

Peki bir mektep öncesi kurum açmak istesek bu malzemelerin bize maliyeti ne kadar olacaktır diye kendime soru sordum ama tabiki bir kreşim olmadıgı için bu soruya yanıt verecek kişilerin anaokulu işletmecileri oldugunu düşünerek bu yazıyı okuyan anaokulu sahiplerinden ricam bir anaokulu açmak istediğimizde ortalama anaokulu malzemelerinin tutarı kaç liradır.

Bu makalede yeterince yazdım sanırım sabah sabah nerden aklıma geldi kreş malzemelerine bakmak bilemiyorum. Ancak yukarıda yazdıgım üzere bugünün çocukları çok şanslı çok. Son sözmü ne olsun diye düşünüyorum  … Kreş malzemeleri satış sitesi açmak için araştırma yapmaya başlamak geldi içimden

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder