6 Eylül 2012 Perşembe

Anaokulu Malzemeleri


Anaokulu malzemeleri

Bebekleriniz için güzel  bir şeyler arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Sitemizin adı anaokulu malzemeleri olmasına karşın , yalnız  anaokulu malzemeleri değil, çocuklar için farklı ürünlerle ilgili kampanyalara ve malzeme  incelemelerine yer verilmektedir. Çocuk masası , çocuk sandalyesi, çocuk dolabı, çeşitli el işi oyuncaklar, kısaca çocuk için el emeğiyle imal edilebilecek bir fazla malzeme ile ilgili bir bilgi paylaşım sitesidir. Aynı zamanda sitemizin de amatör okuyucuları tarafından elişi oyuncaklar da sergilenecek ve alaka duyan ziyaretçilerimiz bu ürünleri satın alabilecek .
Amacımız sizlere fırsat ürünleri sunmak, bu ürünlere uygun şartlarda sahip olmanızı sağlamak
Anaokulu malzemeleri çocuklarımızın sıhhati için önemlidir. Kaliteli ve sağlıklı  hammaddelerden üretilmelidir.
Sitemizin oluşturulmasında fikirleriniz bizler için çok önemlidir. Bu fikirleriniz özenle incelenip değerlendirilecek ve elektronik postalarınız mutlaka yanıtlanacaktır.
Ayrıca ilerleyen süreç içinde insanların fikirlerini paylaşacakları bir forum köşesini sizlerin kullanımına açacağız.
Ayrıca bir hobi köşesi oluşturacağız. Bu köşede minikleriniz için el becerilerini geliştirecek aktivitelere yer vereceğiz.
Planlarımızdan bir diğeri de bu el işleri için gerekli olan malzemeleri bulabileceğiniz noktalara ulaşmanızı sağlamak. Her dizayn sayfasında hammadeleri bulabileceğiniz adresler belirtilecektir.
Yararlı olabilmek dileğiyle.
anaokulu malzemeleri ekibi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder